O nas

Centrum Handlowe „Gołąbkowice” o powierzchni całkowitej 25 tys. mkw. powstało w 2011r. Zostało ono zlokalizowane przy zbiegu obwodnic prowadzących do Krakowa, Rzeszowa, Zakopanego oraz Krynicy Zdroju, co wyróżniam nas jako Centrum ze znakomitą lokalizacją i perfekcyjnymi rozwiązaniami komunikacyjnymi. W bezpośrednim zasięgu oddziaływania Centrum jest ok. 300 tys. ludności, z czego niecałe 100 tys. to mieszkańcy Nowego Sącza. Centrum Handlowe Gołąbkowice obecnie dysponuje 14 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Jest to obiekt handlowy, którego celem jest ułatwienie mieszkańcom pobliskich osiedli dokonanie zakupów i załatwienia spraw codziennych. Głównym operatorem spożywczym jest hipermarket Tesco o powierzchni 8 tys. mkw. funkcjonujący w standardzie” extra”. W skład kompleksu handlowego wchodzą także market NOMI, sklep Media Expert oraz stacja paliw BP, które są połączone ze sobą parkingiem naziemnym. Ponadto w ofercie znajduje się szereg sklepów odzieżowych, punktów usługowych, gastronomicznych i rozrywkowych. Budynek CH Gołąbkowice składa się z trzech kondygnacji:

  • Pierwsza z nich to parking podziemny oraz strefa usługowo-handlowa, składająca się ze sklepów, usług oraz centrum motoryzacyjnego obejmującego salon samochodowy marek JAGUAR,LANGE ROVER, LAND ROVER, a także komisu samochodów używanych. Skorzystasz również na tym poziomie z nowoczesnej 4- stanowiskowej myjni bezdotykowej wyposażonej w odkurzacz.
  • druga kondygnacja to hipermarket TESCO, usługi telekomunikacyjne oraz sfera zakupów i usług pierwszej potrzeby.
  • ostatnia kondygnacja to sklepy z odzieżą i obuwiem oraz sfera rozrywki proponująca m. in: plac zabaw dla dzieci, salon gier, CINERTIX Kino 6D , Restaurację American Sport i KFC.

Idea przyświecająca naszemu Centrum to „Najniższe Ceny, Najwyższa Jakość”.